Mordekay ve Rigbi, Mordekay ve Rigbi Oyna, Mordekay ve Rigbi Oyunu Oyna
şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Mordekay ve Rigbi İki Kişilik Macera
Mordekay ve Rigbi İki Kişilik Macera
Reklam
Oyun Adı: Mordekay ve Rigbi İki Kişilik Macera
Kategori: Mordekay ve Rigbi Oyunları
Beğenen: 56
Beğenmeyen: 28
Oynanma: 24179
Oyun Açıklaması:

MordekayveRigbi.Com olarak sizler için Sürekli Dizi Mordekay ve Rigbi İki Kişilik Macera oyununu tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Sadece sitemizde bulabileceğiniz Mordekay ve Rigbi Oyunları 'ndan en güzeli olan Macera oyununda bu sevimli arkadaşlara yardım etmeniz gerekiyor.

Cartoon Network'un sevimli karakterlerini Mouse yardımı ile aşağı yukarı yöneterek, karşılarına çıkan yıldızları toplamalarında ve ayrıca karşılarına çıkan engelleri aşmalarında yardımcı olmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan yumruk özelliği uçan yarasalara ve engellere yumruk atmanızı sağlar, ayrıca kalpleri alırsanız canınız bir yükselecektir. Mordekay ve Rigbi olarak iyi eğlenceler dileriz...

Reklamlar
Bizi Takip Edin!
Reklam


SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Mordekay ve Rigbi İki Kişilik Macera Yorumları
  Yorumunuz
  İsim :
  güvenlik
  merve özzzzz
  30.09.2013 15:55
  ama ben 4 taane oyun olanını kastettim
© 2013 Regular Show Mordekay ve Rigbi Oyunları
Mordekay ve Rigbi'de oynadığınız Mordekay ve Rigbi Oyunları bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Mordekay ve Rigbi Oyunları Cartoon Network'un Regular Show dizisindeki oyunlardır ve sizler için Mordekay ve Rigbi Oyunu Oyna birbirinden güzel oyunlar burada. Mordekay ve Rigby Oyunları bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz oyun platformudur.
Mordekay ve Rigbi Facebook Mordekay ve Rigbi Twitter